Dětské centrum Rimava

Dětské centrum Rimava je až do odvolání uzavřeno. V těchto prostorách nemáme možnost zajistit stanovené požadavky MŠMT na hygienu a bezpečnost dětí. O případných změnách vás budeme informovat, sledujte naši propagaci.

Prázdniny ve městě 2020

Online přihlašování na PRÁZDNINY VE MĚSTĚ JE SPUŠTĚNO.

SVÉ DĚTI PŘIHLAŠUJTE PŘES KLIENTSKÉ CENTRUM, KTERÉ NAJDETE ZDE: https://ddmkolin.iddm.cz
V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si sami vymyslíte, jméno a příjmení.

Poté vám na zadaný email přijde zpráva s tvz. validačním odkazem - tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše.

Tímto jste již do klientského centra zaregistrováni a Z JEDNÉ REGISTRACE můžete přihlásit dítě/děti na Prázdniny ve městě a od září 2019 i na kroužky a akce.

V případě, že se Vám nedaří se zaregistovat nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel. 723 163 186.

 

Zájmové útvary

Od 11. 5. 2020 nám vláda umožnila obnovit činnost u nás v Domě dětí a mládeže v Kolíně, bohužel jen v omezeném režimu. Ale i tak jsme rádi, že budeme mít možnost být mezi dětmi a dělat práci, která nás baví a dětem dělá radost.

 Dle nařízení vlády musíme dodržet několik základních pravidel:

  • Podepsání čestného prohlášení, že dítě nebo jakýkoliv člen rodiny žijící ve společné domácnosti nepatří do rizikových skupin (chronické nemoci, snížení imunity, aj.) a nevykazuje žádné příznaky nemoci.

  • Dodržování odstupu minimálně 1,5 m nebo nošení roušky i během výuky.

  • Hygiena rukou a prostředí, ve kterém výuka probíhá.

  • Do DDM se smí vrátit pouze děti, nikoliv rodiče, aby nedocházelo ke kumulaci osob, děti si převezme vedoucí kroužku ve stanovený čas před budovou a pak je opět vrátí zpět před budovu.

  • Mezi jednotlivými kroužky musí být časová prodleva na úklid prostor a pomůcek.

  • Dodržení omezeného počtu max. 15 účastníků aj.

Aktuálně vytváříme plán a rozpis úklidů mezi jednotlivými kroužky a mnoho dalšího, tak abychom zajistili bezproblémové a zdravotně nezávadné zájmové vzdělávání.

Byť nám byla vládou zakázána činnost chvíli po začátku 2. pololetí, DDM muselo pracovat dál i bez přítomnosti dětí a to s sebou nese nemalé finanční náklady. Není proto pro nás, ani žádné jiné středisko volného času, možné vracet poplatky za druhé pololetí v plné výši, ale jen jejich poměrnou část. Pokud by se někteří z Vás rozhodli o vratku nepožádat, budeme Vám vděčni za podporu a takto „ponechané“ příspěvky použijeme na nákup převážně dezinfekčních prostředků, na které nám aktuálně v rozpočtu příliš peněz nezbývá. Účastnické poplatky budeme vracet na základě žádostí (formulář ke stažení níže).

Zájmové útavary, které probíhají mimo budovy DDM (ZŠ Býchory, ZŠ Bečváry, ZŠ Veltrub, MŠ Masarykova Kolín), bohužel v letošním školním roce zahajovat činnost již nebudou. V těchto prostorách nemáme možnost zajistit stanovené požadavky MŠMT na hygienu a bezpečnost dětí.

Úřední hodiny

Od 13. května 2020 máme v budově Pražská 161 omezeně úřední hodiny pouze každou středu od 9 do 17 hod.

1 / 7

Please reload

 

  INFO  

LINKA PSYCHOPOMOCI

 

Linka psychopomoci je určena lidem, kteří se nacházejí nejen v psychické krizi. Poskytujeme sociálně právní poradenství, pomůžeme zorientovat se v nepříznivé životní situaci. Předáme informace týkající se všech aspektů duševního zdraví a nemoci. Poskytneme kontakty na odborníky a zařízení poskytující pomoc v oblasti nejen duševního zdraví z celé České republiky.

ANKETA

 

Jaký kroužek vám v naší nabídce schází?
Uveďte prosím jaké zaměření a pro jakou věkovou skupinu. Uveďte případně kontakt, e-mail (vámi uvedené informace nebudou zveřejněny a budou sloužit pouze pro účely DDM Kolín).

KDE NÁS NAJDETE?

 

Dům dětí a mládeže, Kolín, Pražská 161


Pražská ul. 161, 280 50 Kolín 1
tel.: 321 712 939

e-mail: info@ddmkolin.cz

 FOTOGALERIE 

 
 
  • Facebook Social Icon
P1220212