Dětské centrum Rimava je společný projekt města Kolín a Domu dětí a mládeže Kolín. Jedná se především o dětskou hernu s herními prvky - CHACHA BOXY - velkou herní "klecí" pro děti od 5 do 12 let a menší ohrádkou pro dětí od 3 do 5 let. Děti mladší 3 let zde mohou pobývat pouze pod neustálým dohledem rodičů. Pro dospělý doprovod je zde posezení, připojení WiFi. Kromě herny zde DDM pořádá organizované volnočasové aktivity a další formy zájmového vzdělávání. Poplatek - vstupné je 60 Kč/ dítě.

 

Aktuality:

POZOR!!!

Ve dnech 11. 2. a 21. 2. bude DCR pro veřejnost otevřeno až od 11 hod. Děkujeme za pochopení.

 

V neděli 16. 2. bude DCR z důvodu konání akce Dětský karneval (v prostorách DDM KOlín, Pražská 161) pro veřejnost ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

Bezmamky: 

Vážení rodiče, oznamujeme vám, že z technických důvodů jsme nuceni od Nového roku pozastavit kroužky Bezmamky 1 (pondělí) a Bezmamky 3 (čtvrtek). Zůstává pouze kroužek Bezmamky 2 (středa), který se přesouvá do pavilonu ateliérů v ulici Rimavské Soboty 923, VCHOD OD MATEŘSKÉ ŠKOLY, a navíc bude přístupný pouze dětem, KTERÉ JIŽ DOVRŠILY 3 ROKY VĚKU! Nezapomeňte si na každou středu rezervovat místo na https://ddmkolin.iddm.cz v akcích. Na pondělí a čtvrtek to již nebude možné. Omlouváme se za komplikace a nepříjemnosti. K opatření jsme byli donuceni legislativními opatřeními. 

Upozorňujeme, že na modrou plochu v herně je vstup povolen z hygienických důvodů POUZE v ponožkách (nikoliv na boso). TÝKÁ SE I DOSPĚLÝCH.

Adresa: Dětské centrum Rimava, Rimavské Soboty 923, Kolín 2

(bývalá prodejna potravin Anděl, vchod naproti bloku č.p.897).

Kontakt: vedoucí DCR Zuzana Hanzálková, tel. 731 615 633

email: hanzalkova.zuzana@ddmkolin.cz.

 

Telefon do herny:

        OTEVÍRACÍ DOBA:

 

pondělí - pátek   9 - 18 hod 

sobota                 9 - 13 hod 

neděle               14 - 18 hod 

722 921 462 dostupný pouze v době provozu herny

  • Facebook Social Icon